




Конектор Presto-PS із внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма (4017)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Конектор із внутрішнім різьбленням Presto-PS (4017) використовується разом із кранами із зовнішнім різьбленням і різними адаптерами для під'єднання садових шлангів і шлангів, що сочаться, до системи водопостачання. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється конектор з якісного пластику стійкого до механічних навантажень, дії добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага порівняно з металевими аналогами;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу та використання;
- Надійне з'єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу конектора:
- Змонтувати кран у магістральну трубу;
- Накрутити конектор за різьбою на кран;
- Під'єднати шланг, який сочиться;
- Відкрити кран і подати воду в шланг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Аквастоп | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,026 кг |
| Різновид різі | внутрішня |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різі | 19 мм (3/4&54) |
| Діаметр шланга | 12 мм (1/2&54) - 19 мм (3/4&54) |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2&54) - 19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Застосування | для з'єднання шлангів |
| Кількість в пакованні | 30 шт. |
| Об `єм | 0,00009 м? |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м? |
| Об'єм | 0,00009 м? |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | з різзю |
- Ціна: 41,88 ₴