
Фітинг Presto-PS перехідна муфта із зовнішньою 3/4 на 1/2 зовнішнє різьблення, в упаковці - 10 шт. (NP-011234)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Фітинг перехідна муфта із зовнішньою 3/4 на 1/2 зовнішнє різьблення, в упаковці - 10 шт. (NP-011234) застосовується при створенні систем краплинного поливу для з'єднання кранів і адаптерів із внутрішнім різьбленням 1/2 або 3/4 дюйма. Муфта виготовлена з якісної первинної сировини, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Низька ціна та простота монтажу;
- Виготовлена з первинного ПВХ з додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує елементи систем поливу.
Приклад використання муфти:
- Накрутити кран шаровий на магістральну трубу із зовнішнім різьбленням 1/2";
- З протилежного боку вкрутити муфту;
- Накрутити на муфту стартер для крапельної трубки;
- Одягти крапельну трубку на стартер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,022 кг |
| Різновид різі | зовнішня |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різі | 16 мм (1/2&54) / 19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Об `єм | 0,00008 м? |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м? |
| Об'єм | 0,00008 м? |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | муфта з різзю |
- Ціна: 17,47 ₴