
Стартер з гумкою Presto-PS для трубки 20 мм (OP-0120-R)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Стартер з гумкою Presto-PS (OP-0120-R) використовується при створенні систем крапельного поливу із застосуванням сліпої крапельної трубки діаметром 20 мм. Вбудовується стартер в отвір у стінку магістральної ПВХ труби мінімального діаметра 25 мм, оптимальний діаметр 32 мм. З протилежного боку стартера одягається крапельна трубка. Виготовляється стартер з високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії добрив, ультрафіолету.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Щільна гумка надійно тримає стартер у стінці магістральної труби.
Коротка інструкція з монтажу стартера з гумкою:
- У магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 14 мм;
- Вставити гумку в отвір;
- Вставити стартер у гумку;
- Надіти крапельну трубку на "йорж" на всю його глибину;
- Закріпити місця з'єднання з трубкою за допомогою затискних кілець.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,015 кг |
| Діаметр отвору для під'єднання | 15 мм |
| Діаметр шланга | 20 мм |
| Діаметр отвору для підключення | 15 мм |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Застосування | для крапельної трубки |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Об `єм | 0,00005 м? |
| Об'ємна вага | 0,0120 кг/м? |
| Об'єм | 0,00005 м? |
| Об'ємна вага | 0,0120 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Спосіб під'єднання | гумка |
- Ціна: 13,21 ₴