
Заглушка "чопик" Presto-PS для трубки 20 мм (EL-0220)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Заглушка Presto-PS (EL-0220) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням сліпої крапельної трубки діаметром 20 мм. Дозволяє швидко і надійно заглушити крапельну стрічку в кінці гілки. За допомогою з'єднання типу "йорж" заглушка щільно з'єднується з трубкою і перешкоджає витіканню води. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Надійно утримується в трубці;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу заглушки для трубки 20 мм:
- Рівно обрізати кінець трубки;
- Одягти сліпу трубку на "йорж" на всю глибину;
- Закріпити місця з'єднання за допомогою затискних кілець.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,008 кг |
| Діаметр шланга | 20 мм |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Застосування | для крапельної трубки |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Об `єм | 0,00003 м? |
| Об'ємна вага | 0,0074 кг/м? |
| Об'єм | 0,00003 м? |
| Об'ємна вага | 0,0074 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Спосіб під'єднання | з'єднання |
| Тип | заглушка для трубки |
- Ціна: 5,71 ₴