




З'єднання ремонтне Presto-PS для шлангу "LFT" 50 мм (LF-50)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Ремонтне з'єднання Presto-PS для шланга "LFT" 50 мм (LF-50) застосовується для з'єднання шланга "LFT". Його використання дозволяє швидко і надійно з'єднати шланги "LFT" діаметром 50 мм (2") між собою або усунути розриви та пошкодження шланга. При необхідності має можливість швидкого роз'єднання на 2 частини. У місці з'єднання двох частин є силіконова, ущільнювальна прокладка, що перешкоджає протіканню. З'єднання виготовлено з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Є можливість швидкого роз'єднання на 2 частини;
- Ребристі грані надійно тримають шланг;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу:
- Обрізати рівно під 90" градусів сполучні або пошкоджені ділянки шланга;
- Одягнути хомути або стяжки (не постачаються в комплекті) на краї шлангів, що підходять за розміром.
- Одягнути краї шланга на з'єднання
- Затягнути підтискні хомути чи стяжки.
- Для швидкого роз'єднання/з'єднання поверніть дві частини за годинниковою або проти годинникової стрілки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,05 кг |
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Для шлангів діаметром | 50 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Об'єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Рознімні | Да |
| Роз'ємні | Да |
| Тип | з'єднання |
- Ціна: 52,90 ₴
