


Кут Presto-PS для трубки 16 мм (EC-0116)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Кут затискний Presto-PS (EC-0116) застосовується для побудови систем краплинного поливу з використанням сліпої трубки і трубки з вбудованими емітерами діаметром 16 мм. Трубка одягається на кут з двох боків і надійно фіксується. Дає змогу, де це необхідно, розгортати трубку на 90 градусів, даючи можливість побудови складних систем поливу. Виготовляється кут із високоякісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії водорозчинних добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- З'єднання надійно фіксують трубку.
Коротка інструкція з монтажу кута для трубки:
- Рівно обрізати кінці трубки;
- З двох боків надіти крапельну стрічку на "йорж" на всю глибину;
- Закріпити місця з'єднання за допомогою затискних кілець.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,006 кг |
| Діаметр шланга | 16 мм |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Застосування | для крапельної трубки |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Об `єм | 0,00003 м? |
| Об'ємна вага | 0,0066 кг/м? |
| Об'єм | 0,00003 м? |
| Об'ємна вага | 0,0066 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Спосіб під'єднання | з'єднання |
| Тип | кут |
- Ціна: 4,79 ₴