
Фітинг Presto-PS муфта із зовнішнім різьбленням 1 дюйм (NP-0110)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Муфта із зовнішнім різьбленням Presto-PS (NP-0110) застосовується при створенні систем крапельного поливу для з'єднання кранів і адаптерів з внутрішнім різьбленням 1 дюйм. Муфта виготовлена з якісної первинної сировини, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Низька ціна та простота монтажу;
- Виготовлена з первинного ПВХ з додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує елементи систем поливу.
Приклад використання муфти:
- Вкрутити муфту в адаптер/трійник із внутрішнім різьбленням 1";
- З протилежного боку накрутити на муфту шаровий кран;
- Вкрутити в кран стартер для стрічки туман;
- Одягти стрічку туман на стартер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Вага | 0.077 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | зовнішня |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різі | 25 мм (1&541) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Об `єм | 0,0003 м? |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м? |
| Об'єм | 0,0003 м? |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | муфта з різзю |
- Ціна: 24,94 ₴