




Дощувач Presto-PS зрошувач секторний Марс (7810)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Особливості
Дощувач секторний Presto-PS Марс (7810) використовується для зрошення газонів середньої і невеликої площі, підійде так само і для поливу городу. Ці дощовики розбризкують воду плоским струменем, імітуючи природний дощ. Сектор поливу легко регулюється поворотом регулятора форсунки від 0 до 360 градусів. Сама голівка так само поворотна, що дає змогу швидко налаштувати зрошувач під полив ділянки різної форми та розміру. Це дає можливість точно поливати необхідні ділянки і використовувати цей зрошувач біля доріжок, залишаючи їх сухими. Додатково зрошувач оснащений вбудованим краном для регулювання подачі води. Максимальний діаметр захоплення до 10 метрів із площею поливу 79 м?. Витрата води при тиску 2 атмосфери становить 0,8 м?/год. Використовується зрошувач із садовими шлангами діаметром 1/2, 5/8 і 3/4 дюйма. Знімна заглушка з різьбленням дає змогу під'єднувати кілька таких зрошувачів в одну лінію за допомогою адаптера з внутрішнім різьбленням і стандартного конектора. Рекомендований робочий тиск у системі від 1,5 до 3 атмосфер. Мінімальний тиск необхідний для роботи зрошувача становить 0,5 атмосфер. Виготовлений зрошувач із високоякісного, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання і добрив пластику. Для продовження терміну служби виробу рекомендується використання в системі подачі води фільтра грубого очищення.
Переваги
- Простота встановлення;
- Швидке регулювання сектора і напрямку поливу;
- Вбудований кран для регулювання подачі води;
- Висока ефективність і рівномірність поливу;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Коротка інструкція з монтажу зрошувача:
- Підключити гнучкий садовий шланг через кран та стандартний конектор до джерела водопостачання;
- За допомогою другого конектора під'єднати шланг до дощувача;
- Встановити зрошувач на місце поливу;
- Відрегулювати сектор поливу;
- Подати воду в систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 0.8 bar |
| Вага | 0,104 кг |
| Витрати води | 0,8 м?/год |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість типів поливання | 1 |
| Кількість форсунок | 1 |
| Кут поливання | 0-360° |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 10 м |
| Максимальний діаметр поливання | 10 м |
| Мінімальний діаметр поливання | 7,5 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 7,5 м |
| Об `єм | 0,0013 м? |
| Об'ємна вага | 0,31 кг/м? |
| Об'єм | 0,0013 м? |
| Об'ємна вага | 0,31 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Площа поливу | 79 м? |
| Площа поливання | 79 м? |
| Поворотні сопла | Немає |
| Поворотні сопла | немає |
| Під'єднання до конектора | Да |
| Прохідне під'єднання | Да |
| Прохідне підключення | Да |
| Підключення до конектора | Да |
| Робочий тиск | 1,5-3 bar |
| Витрата води | 0,8 м?/год |
| Регулювання дальності поливання | Да |
| Регулювання типу поливання | Немає |
| Регулювання кута повороту | Да |
| Регулювання дальності поливу | Да |
| Регулювання кута повороту | Да |
| Регулювання типу поливу | немає |
| Режим поливання | круговий/секторний |
| Режим поливання | круговий/секторний |
| Тип | статичний |
| Кут поливання | 0-360° |
- Ціна: 352,17 ₴



