




Фітинг Presto-PS адаптер поворотний для конектора з внутрішнім різьбленням 3/4-1 дюйм (4009)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Поворотний адаптер під конектор Presto-PS (4009) застосовується у комбінації з швидкознімними конекторами, кранами або трійниками із зовнішнім різьбленням 1/2, 3/4 або 1 дюйм для підключення садових шлангів різних діаметрів до системи водопостачання. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється адаптер із якісного пластику стійкого до механічних навантажень, дії розчинів добрив та ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага в порівнянні з металевими аналогами;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Можливість підключення у важкодоступних місцях;
- Надійне різьбове з'єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Змонтувати трійник або кран у магістральну трубу;
- Накрутити адаптер на трійник/кран;
- Налаштувати кут нахилу адаптера;
- З'єднати шланг та адаптер за допомогою конектора;
- Підключити другим конектором з протилежного боку шланга пістолет або дощувач;
- Подати воду у шланг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,014 кг |
| Різновид різі | внутрішня |
| Вид різьблення | всерединішня |
| Діаметр різі | 19 мм (3/4&54) - 25 мм (1&ES) |
| Діаметр шланга | 12 мм (1/2&54) / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4&54) |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2&54) / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4&54) |
| Одиниця | 1 шт |
| Застосування | для конекторів |
| Об `єм | 0,00005 м? |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м? |
| Об'єм | 0,00005 м? |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | різь |
- Ціна: 166,76 ₴



