




Перехідник різьбовий для підключення форсунок Presto-PS з внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма (SS-045)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Перехідник різьбовий для підключення форсунок Presto-PS з внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма (SS-045) використовується для підключення форсунок для висувних дощувачів до труби на зовнішнє різьблення 1/2 дюйма. Дозволяє швидко і просто змонтувати форсунку без використання висувного дощувача. Що дає можливість їх застосування в теплицях, розплідниках і на відкритих ділянках без необхідності монтування самої системи підземного поливу там, де в ній немає необхідності. Виготовлений з високоякісного ПВХ, стійкого до корозії та пошкоджень.
Переваги
- Простота монтажу;
- Довгий строк служби;
- Можливість використання форсунки без монтажу самого дощувача;
- Використовуються для систем автоматичного поливу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,022 кг |
| Різновид різі | внутрішня |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різі | 1/2" |
| Довжина: | 4,5 см |
| Одиниця | 1 шт |
| Об `єм | 0,0002м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Об'єм | 0,0002м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Тип | Перехідник |
- Ціна: 30,47 ₴



