



З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу "LFT" 75 мм (LFC-0176)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Ремонтне з'єднання Presto-PS для шланга "LFT" 75 мм (LFC-0176) застосовується для з'єднання шлангу "LFT". Його використання дозволяє швидко і надійно з'єднати шланги "LFT" діаметром 75 мм (3") між собою або усунути розриви та пошкодження шланга. Без можливості швидкого роз'єднання. З'єднання виготовлено з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Ребристі грані надійно тримають шланг;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція щодо монтажу:
- Обрізати рівно під 90" градусів сполучні або пошкоджені ділянки шланга;
- Одягати хомути або стяжки (не постачаються в комплекті) на краї шлангів, що підходять за розміром.
- Одягнути краї шланга на з'єднання
- Затягнути підтискні хомути чи стяжки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,05 кг |
| Для шлангів діаметром | 75 мм |
| Для шлангів діаметром | 75 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Об'єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Рознімні | Немає |
| Роз'ємні | Немає |
| Тип | з'єднання |
- Ціна: 119,28 ₴