



Заглушка Presto-PS для шлангу "LFT" 100 мм (LFE-01100)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Заглушка Presto-PS для шланга "LFT" 100 мм (LFE-01100) використовується для перекриття кінця шланга "LFT". Її використання дозволяє швидко і надійно заглушити шланги "LFT" діаметром 100 мм (4") на його закінченні. Процес монтажу не займає багато часу та не потребує спеціальних навичок. Заглушка виготовлена з якісного ПВХ, довговічного, стійкого до дії ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Ребристі грані надійно тримають шланг;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу:
- Обрізати рівно під 90" градусів ділянку шланга, який потрібно заглушити;
- Одягнути хомут або стяжку (не постачаються в комплекті) на край шланга;
- Одягнути край шланга на заглушку;
- Затягнути затискний хомут чи стяжку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,05 кг |
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Об'єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
- Ціна: 168,22 ₴