



Стартер Presto-PS з зовнішнім різьбленням 100 мм для шланга "LFT" 100 мм (LFR-1000)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Стартер Presto-PS з зовнішнім різьбленням 100 мм для шланга "LFT" 100 мм (LFR-1000) застосовується для підключення шланга LFT за допомогою різьбового з'єднання. Його використання дозволяє швидко і надійно підключити шланги "LFT" діаметром 100 мм (4") до різьбового підключення з внутрішнім різьбленням діаметром 4" дюйма. Процес монтажу не займає багато часу та не потребує спеціальних навичок. Старт виготовлений з якісного ПВХ, довговічного, стійкого до дії ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Ребристі грані надійно тримають шланг;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу:
- Вкрутити стартер різьбовою частиною у внутрішнє різьблення елемента, що підключається;
- Обрізати рівно під 90" градусів ділянку шланга, який потрібно заглушити;
- Одягнути хомут або стяжку (не постачаються в комплекті) на край шланга;
- Одягнути край шланга на стартер;
- Затягнути затискний хомут чи стяжку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,035 кг |
| Різновид різі | зовнішня |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різі | 111 мм (4&54) |
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Об `єм | 0,0001 м? |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м? |
| Об'єм | 0,0001 м? |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
- Ціна: 195,66 ₴