




Стартер Presto-PS з внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма для трубки 16 мм (FC-011612)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Стартер із внутрішнім різьбленням Presto-PS (FC-011612) використовується при створенні систем краплинного поливу із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими емітерами діаметром 16 мм. Монтується кран безпосередньо на магістральну трубу з різьбленням або на перехідник/кран із зовнішнім різьбленням 12 мм (1/2"). Можливе підключення до гнучкого садового шланга за допомогою різьбового адаптера і стандартних конекторів. З протилежного боку крана одягається крапельна трубка, додаткова фіксація не потрібна. Виготовлений стартер з якісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії добрив і ультрафіолету.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Легкий монтаж;
- Надійно фіксується в магістральній трубі.
Коротка інструкція з монтажу стартера з внутрішнім різьбленням:
- Змонтувати в магістральній трубі муфту або кран із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма;
- Накрутити по різьбі стартер;
- Одягти крапельну трубку на "йорж" на всю його глибину;
- При необхідності використовуйте кути та трійники:
- У кінці кожної гілки встановити заглушку:
- Закріпити місця з'єднання за допомогою затискних кілець.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,023 кг |
| Різновид різі | внутрішня |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різі | 12 мм (1/2&54) |
| Діаметр шланга | 16 мм |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Застосування | для крапельної трубки |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Об `єм | 0,00007 м? |
| Об'ємна вага | 0,0165 кг/м? |
| Об'єм | 0,00007 м? |
| Об'ємна вага | 0,0165 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Спосіб під'єднання | різьблення |
- Ціна: 15,32 ₴