-5%






Котушка Presto-PS для поливального шланга ручка метал колір металік (3903-M)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Котушка для шланга Presto-PS (3903-M) використовується для зберігання і транспортування шлангів до місця поливу. Вміщує від 60 до 100 метрів шланга діаметром 1/2, 5/8 і 3/4 дюйма. Підключення шланга до джерела води здійснюється за допомогою стандартних конекторів. Виготовлена котушка з якісного металу та пластику з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, впливу ультрафіолетового випромінювання і перепадів температур. Розміри візка в зборі 55 х 55 х 11 см. Ширина / діаметр барабана - 25 / 38 см.
Переваги
- Зручність використання і простота складання без застосування додаткового інструменту;
- Виготовлена з металу та міцного первинного пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Універсальне використання для шлангів різного діаметра;
- Рукоятка для намотування шланга виготовлена з металу;
- Тривалий термін експлуатації.
Коротка інструкція з використання котушки:
- Зібрати котушку дотримуючись інструкції надрукованої на упаковці;
- За допомогою конектора і відрізка шланга того ж діаметру, який буде використовуватися, підключити котушку до джерела водопостачання;
- З'єднати основний шланг конектором із внутрішнім адаптером котушки;
- На протилежний кінець шланга змонтувати конектор с автостопом та підключити пістолет для поливу або зрошувач;
- Подати воду в систему;
- По завершенню поливу зняти зі шланга пістолет/дощувач і змотати шланг на котушку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,61 кг |
| Висота у зборі | 55 см |
| Висота в зборі | 55 см |
| Глибина у зборі | 11 см |
| Глибина в зібраному вигляді | 11 см |
| Діаметр барабана | 38 см |
| Довжина шланга 1/2&ture; | 100 м |
| Довжина шланга 3/4&54; | 50 м |
| Довжина шланга 5/8&54; | 90 м |
| Довжина шлангу 1/2" | 100 м |
| Довжина шлангу 3/4" | 50 м |
| Довжина шлангу 5/8" | 90 м |
| Одиниця | 1 шт |
| Колір | Металік |
| Корпус | метал |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Мінімальна кількість конекторів | 4 |
| Об `єм | 0,02 м? |
| Об'ємна вага | 4,62 кг/м? |
| Об'єм | 0,02 м? |
| Об'ємна вага | 4,62 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Розмір паковання | 42*39*10 см |
| Розмір упаковки | 42*39*10 см |
| Ручка | не відкидна |
| Спосіб під'єднання шлангів | конектор |
| Спосіб підключення шлангів | конектор |
| Тип | котушка |
| Ширина барабана | 25 см |
| Ширина в зборі з ручкою | 55 см |
| Ширина у зборі з ручкою | 55 см |
- Ціна: 1 862,17 ₴