




Форсунка від висувних дощувачів з зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма Presto-PS (4512)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Форсунка від висувних дощувачів з зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма Presto-PS (4512) використовується для застосування особливостей і переваг підземного поливу, в теплицях, і розплідниках, без купівлі та монтажу самих висувних механізмів. Що забезпечує готове ефективне та перевірене роками рішення. Просту, економічно вигідну установку. Діаметр поливу 4-5 метрів.
Переваги форсунок типу спрей у дрібнішій краплі та зменшення часу та більш рівномірного поливу. З недоліків у порівнянні з форсунками з ротацією, менша площа покриття та стійкість до поривів вітру.
Переваги
- Простий спосіб встановлення;
- Універсальність використання;
- Досягається та ж якість, як у газонного підземного поливу;
- Дає можливість вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,008 кг |
| Витрати води | 11 л/хв |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Кількість типів поливання | 1 |
| Кут поливання | 0-360° |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 5 м |
| Максимальний діаметр поливання | 5 м |
| Об `єм | 0,00004 м? |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м? |
| Об'єм | 0,00004 м? |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Поворотні сопла | Немає |
| Поворотні сопла | немає |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Витрата води | 11 л/хв |
| Регулювання кута повороту | Да |
| Регулювання кута повороту | є |
| Режим поливання | секторний/круговий |
| Режим поливання | секторний / круговий |
| Тип | змінна форсунка |
| Кут поливання | 0-360° |
- Ціна: 71,47 ₴




