-10%










Тринога Presto-PS для дощувачів із зовнішнім різьбленням 1 1/2 дюйм, висота 140-200 см (14040)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Тринога для зрошувачів Presto-PS (14040) використовується для створення переносних систем поливу зрошенням у комбінації з імпульсними зрошувачами 6011, 6011, 6012, 7015, 7016, 7017 та 7018. Підключення триноги до джерела водопостачання здійснюється за допомогою шланга діаметром не менше ніж 1 дюйм. Має додаткову підсилюючу конструкцію для більш надійної фіксації на грунті. Регульована висота дощовиків від 140 до 200 см.
Переваги
- Універсальність завдяки широкому спектру використовуваних дощовиків;
- Додаткові фіксатори для більш надійної установки;
- Можливість регулювання висоти;
- Простота встановлення і перенесення;
- Виготовлена з металу, міцна і довговічна.
Коротка інструкція з монтажу триноги для зрошувачів:
- Підключити гнучкий садовий шланг діаметром 1 дюйм за допомогою перехідників;
- З'єднати протилежний кінець шланга і триногу за допомогою другого конектора;
- Накрутити зрошувач на триногу (для моделі 7018 необхідний перехідник з 1,1/2 на 2 дюйми);
- Встановити в місці поливу і відрегулювати висоту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,5 кг |
| Різновид різі | зовнішня |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Висота | 140 см |
| Висота висування | 200 см |
| Висота висування | 200 см |
| Діаметр різі | 40 мм (1 1/2&27) |
| Одиниця | 1 шт |
| Об `єм | 0,0196 м? |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м? |
| Об'єм | 0,0196 м? |
| Об'ємна вага | 4, 90 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Під'єднання до конектора | Немає |
| Прохідне під'єднання | Немає |
| Прохідне підключення | немає |
| Підключення до конектора | немає |
| Тип | тринога для зрошувачів |
- Ціна: 2 354,32 ₴


