


Дощувач Presto-PS імпульсний металевий Big Gan на 2 форсунки з різьбленням 1,1/2 дюйма (7015)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Особливості
Дощувач імпульсний на 2 форсунки Presto-PS (7015) використовується для зрошення ділянок великої площі, для поливу одного гектара землі їх досить встановити 4-6 штук залежно від форми ділянки. Оптимально підійдуть для газонів або футбольних полів. На відміну від інших видів ці зрошувачі подають воду короткими імпульсами з невеликим часовим інтервалом, вбудований маятниковий механізм розбиває струмінь на частини і створює ефект близький до природного дощу. Ця модель універсальна у використанні на ділянках різної форми завдяки можливості регулювання сектора поливу від 10° до 360°, максимально покриває ділянку круглої форми до 54 метрів у діаметрі, площа зрошення до 2122 м?. Витрата води за тиску 5 атмосфер до 26 м?/год. Параметри водовиливу та площаді поливу залежать від тиску та форсунки яка використовується. Можливе під'єднання як до гнучкого садового шланга зі встановленням на переносну триногу, так і стаціонарне встановлення на магістральну трубу за допомогою фітингів із зовнішнім різьбленням 40 мм (1,1/2"). Рекомендований робочий тиск у системі від 3 до 5 атмосфер. Модель комплектується чотирма додатковими форсунками для формування струменя різного діаметра, п'ята насадка використовується для отримання плоскої форми струменя. Виготовлений зрошувач із високоякісного, стійкого до механічного впливу та корозії. Під час виробництва використовуються тільки первинні матеріали.
Переваги
- Простота встановлення;
- Надійний, міцний, металевий корпус;
- Використання на ділянках різної форми;
- Висока ефективність і велика площа поливу;
- Додаткові форсунки в комплекті;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Коротка інструкція з монтажу імпульсного зрошувача:
Варіант мобільної установки
- Підключити гнучкий садовий шланг діаметром 1 дюйм через кран до джерела водопостачання;
- За допомогою різьбового адаптера та конектора під'єднати шланг до триноги;
- Накрутити зрошувач по різьбі на триногу;
- Встановити триногу на місце поливу;
- Відрегулювати необхідну висоту триноги і сектор поливу на дощувачі;
- Подати воду в систему.
Варіант стаціонарного використання
- Змонтувати жорстку магістральну ПВХ трубу діаметром 40-50 мм;
- У передбачуваних місцях встановлення дощувачів встановити вертикально в розріз магістралі крани або трійники;
- Змонтувати в них вертикальний відрізок ПВХ труби необхідної висоти;
- За допомогою фітинга із зовнішнім різьбленням 1,1/2 дюйма з'єднати трубу і дощувач;
- За необхідності відрегулювати сектор поливу;
- Подати воду в систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,942 кг |
| Різновид різі | внутрішня |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Витрати води | 5,1-24,8 м?/год |
| Діаметр різі | 40 мм (1,1/2&94) |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість типів поливання | 1 |
| Кількість форсунок | 2 |
| Кут поливання | 10-360° |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 58 м |
| Максимальний діаметр поливання | 58 м |
| Мінімальний діаметр поливання | 30 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 30 м |
| Об `єм | 0,0071 м? |
| Об'ємна вага | 1,79 кг/м? |
| Об'єм | 0,0071 м? |
| Об'ємна вага | 1,79 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Площа поливу | 2122 м? |
| Площа поливання | 2122 м? |
| Під'єднання до конектора | Немає |
| Прохідне під'єднання | Немає |
| Прохідне підключення | Немає |
| Підключення до конектора | немає |
| Робочий тиск | 3-5 bar |
| Витрата води | 5,1-24,8 м?/год |
| Регулювання кута повороту | Да |
| Регулювання кута повороту | Да |
| Режим поливання | секторний/круговий |
| Режим поливання | секторний / круговий |
| Рекомендовано для | містом/ поля |
| Тип | імпульсний |
| Кут поливання | 10-360° |
- Ціна: 3 433,50 ₴