

Заглушка для отворів від старту з підтиском у магістральній трубці Presto-PS (EL-13155)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Заглушка Presto-PS для отворів 10 мм (EL-13155) застосовується для обслуговування систем крапельного поливу з використанням магістральної трубки діаметром 25 та 32, 40 – … мм. Під час експлуатації систем крапельного поливу часто виникає потреба тимчасово зменшити або перинсти кількість точок підключення або законсервувати всю систему міжсезоння. У цій ситуації заглушки для отворів стануть незамінним елементом. Їх використання дозволяє швидко та надійно заглушити отвір у магістральній трубці. Заглушка щільно сідає в отвір і перешкоджає витіканню води та попаданню твердих частинок ґрунту до системи. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до дії ультрафіолету та добрив.
Переваги
- Простота і надійність застосування;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу заглушки для отворів:
- Вимкнути подачу води в систему;
- Демонтувати невикористані стартери/крани;
- Вставити заглушки в отвори, що звільнилися.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,002 кг |
| Використовується з | кранами и стартами з підтиском |
| Одиниця | 1 шт |
| Застосування | заглушка отворів |
| Використовується з | кранами та стартами з підтискачем |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Об `єм | 0,00001 м? |
| Об'ємна вага | 0,0016 кг/м? |
| Об'єм | 0,00001 м? |
| Об'ємна вага | 0,0016 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Способ монтажа | у отвір 10 мм |
| Тип | заглушка для трубки |
- Ціна: 3,95 ₴